Toplam 2 Sayfadan 1. Sayfa 12 SonuncuSonuncu
Toplam 12 sonuçtan 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.

Konu: Merhabalar

Merhabalar

Merhabalar;

İsmim Okan. Makine mühendisiyim ama yazılim analiz ve program işindeyim. Yaşım 35. İstanbul anadolu yakasindayım. Geçen sene motora başlamaya karar verdim (Hayatta bir şeyler yanlışmış motorsuz). Önce Murat Denizhan'dan eğitim aldım sanirim ekim ayi idi. Daha sonra 2 kere de KTM akademi - Adarat işbırliğinden eğitim aldim. Sonra fuardan ilk motorumu aldim (Tabii bu arada aralık ayında yerdeki karın eridiği bir gün sınava girdim ehliyeti hallettim ve ehliyet sırasi geldiği ilk hafta fuara gittim). Oradan bir adet Hyasong GV250 aldım. Yelekli bir abi manyak mısın al şunla alış dedi :). Sonrasinda bir tane de rospa başlangiç eğitimi aldım. Eğitim manyağıyım galiba. Eylül ekim gibi Honda eğitim 2 ye gidecegim. Daha ziyade hafta sonlari şile - ağva yollarinda ilerliyorum sapanca taraflarina gidiyorum. Seneye yaza Iron 883 düşünmekteyim tabi birisi altima başka bir cc atmazsa. Şimdilik ruhu ve şekli olsa da gerçeği olmayan kızım ile gezmem gerekiyor sanırım. Siteyi okudum. Şartlara pek yakin değilim daha ama form kısmına en azindan üye olayim dedim.

Teşekkürler.

Not Genelde Ingilizce klavye kullandıgım için cok zorlandım umarım harf hatası yapmamışımdır. i ve ş karışırsa kızmayın lütfen.

Custom Moto Riders a hoş geldin Rapunzel.Güzel eğitimler almışsın,tekerine taş değmesin.Çarşamba toplantılarımıza katılımcı olmanda kurallarımız açısından hiçbir engel yok.Beraber sürmek konusunda,şu anda kullandığın cc deki motor sıkıntı.Oda zaten dediğin gibi yakında değişecektir.Toplantıları mıza bekleriz.Görüşüp tanışmak dileği ile.
    YAMAHA XV 950

Hayatı fazla ciddiye almayın,nasıl olsa içinden sağ çıkamayacaksınız...

VICE PRESIDENT
    Achille - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Hoş geldin Rapunzel, Çarşamba Bubble Pub buluşmalarımıza gelmende tabiki sakınca yok motoru bile olmayıp gönlünde bu sevdayı paylaşan herkese kapımız açık. Motor nasılsa alınır yada zamanı geldiğinde büyütülür, bu çarşamba bekleriz.
    Alper ŞİLE
    Harley Davidson / Electra Glide Rushmore

Don't Dream Your Ride, Ride Your Dreams....

Hos geldin Rapunzel. Carsamba gunleri bekleriz.

Merhaba rapunzel,Hoşgeldin arkadaşlarımızında dediği gibi çarşamba toplantılarımıza bekleriz hem nasıl bir motor alacağın hakkında bilgi almış ve görmüş olursun,görüşüp tanışmak dileğimle.
    "Kenan ERTOĞRAL"
    İKİ TEKER

Bu üye etkinlik devamsızlığı nedeniyle 2. ihtarını almıştır.
    Hoşgeldin rapunzel Çarşamba günleri taksim bubble pubda görüşmek dileğiyle

CMR
    SEVENBRO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

aramıza hoş geldin çarşanba bekleriz yüzyüze tenışmak için

hos bulduk

CMR
    silver - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Cmr ye hoşgeldin.
    sılver

MAHONİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Aramıza hoş geldin arkaaşım çarşamba akşamları bubble pub.a bekleriz
    Yüksel Dündar ALTAY