Anketimiz: Senin Alet Kaç CC ?

Katılımcı sayısı
19. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • 1.600 CC

4 21.05%
  • 1.300 CC

2 10.53%
  • 800 CC

7 36.84%
  • 750 CC

4 21.05%
  • 650 CC

2 10.53%
Toplam 2 Sayfadan 2. Sayfa BirinciBirinci 12
Toplam 19 sonuçtan 11 ile 19 arasındakiler gösteriliyor.
    Başkan bunu en son lüfer için yapmışlardı ama tutmadı kampanya lüfer 35 lira

Bu moderatör hem ağzıbozuk hem de aleti küçükmüş

Şu işlev meselesi de zaten küçük olanların kendisini avutmasından başka bişey değildir.
    Kandırmayın kendinizi, büyük her zaman iyidir

Alıntı cagi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Başkan bunu en son lüfer için yapmışlardı ama tutmadı kampanya lüfer 35 lira

Bu moderatör hem ağzıbozuk hem de aleti küçükmüş

Şu işlev meselesi de zaten küçük olanların kendisini avutmasından başka bişey değildir.
    Kandırmayın kendinizi, büyük her zaman iyidir
    Söyleyene değil söyletene bakacaksın demişler,hem ayrıca bilen bilir dedikya... aleti büyük olanları yollarda görüyoruz !!! örnek: KAYNAKÇI kullanamadıktan sonra hammalık...
    YAMAHA XV 950

Hayatı fazla ciddiye almayın,nasıl olsa içinden sağ çıkamayacaksınız...

Alıntı DESIGNER Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Söyleyene değil söyletene bakacaksın demişler,hem ayrıca bilen bilir dedikya... aleti büyük olanları yollarda görüyoruz !!! örnek: KAYNAKÇI kullanamadıktan sonra hammalık...
    Adamı çekme kargaşanın içine o safra kesesinizn derdinde alet büyük olunca basinçta fazla oluyor galiba içerde.
    ROUTE

PRESIDENT
    Jackpot - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

aleti büyük olanları yollarda görüyoruz !!! örnek: KAYNAKÇI kullanamadıktan sonra hammalık...
    Nasıl yaaaa
    Okuduklarıma inanamıyorum
    "Bir ıslık çal, ben gelirim" Jackpot
    H-D ELECTRA GLIDE ULTRA LIMITED
    Road Monster

http://youtu.be/bUSt2DdWukE

Alıntı Jackpot Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Nasıl yaaaa
    Okuduklarıma inanamıyorum
    Nasıl,nasıl yaaaa ; Kuş adası sürüşünden hatırlarsın başkan...
    YAMAHA XV 950

PRESIDENT
    Jackpot - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nasıl,nasıl yaaaa ; Kuş adası sürüşünden hatırlarsın başkan...
    Şaka bir yana "CC" konusu kullanıp kullanamama konusuna kayıyor. Hiçbirimiz doğuştan motorcu doğmuyoruz zaman içinde sürüp km yaparak tecrübe kazanıyoruz. Kaynakçı çok yakın bir zaman kadar görevde farklı taz ve tekniğe sahip bir motor kullanıp, kulüpde de gündüz kullandığı tarz ve tekniğin çok uzağında olan kendi motorunu kullanıyordu. Zaman içinde eminimki çok sağlam bir sürücü olacaktır. Kaynakçının gerek görev gerekse kendi motoru ile yakın zamanlarda kaza tecrübeleride oldu o nedenle çekingenliği normaldir bence. Elinin altındaki gücün farkında ve bilinçsizcede kullanmadığını düşünüyorum ben. Küçük CC'den direk daha büyük ve torklu motora geçip elindeki gücüde bilinçsizce kullanan arkadaşlarımız var. Dua ediyorum olumsuz bir tecrübe edinmeden bu CC farkından oluşan ivmelenme tecrübesini atlatsınlar diye.

Neyse konuda da ivme kaybetmeyelim.
    Arkadaşlar sormak istediğim birşey var. Benim aletin gaz kolunu daha okşarkan kafa hemen baş kaldırıyor, normalmidir. Sizde de oluyormu ?
    "Bir ıslık çal, ben gelirim" Jackpot
    H-D ELECTRA GLIDE ULTRA LIMITED
    Road Monster

http://youtu.be/bUSt2DdWukE

Şaka bir yana "CC" konusu kullanıp kullanamama konusuna kayıyor. Hiçbirimiz doğuştan motorcu doğmuyoruz zaman içinde sürüp km yaparak tecrübe kazanıyoruz. Kaynakçı çok yakın bir zaman kadar görevde farklı taz ve tekniğe sahip bir motor kullanıp, kulüpde de gündüz kullandığı tarz ve tekniğin çok uzağında olan kendi motorunu kullanıyordu. Zaman içinde eminimki çok sağlam bir sürücü olacaktır. Kaynakçının gerek görev gerekse kendi motoru ile yakın zamanlarda kaza tecrübeleride oldu o nedenle çekingenliği normaldir bence. Elinin altındaki gücün farkında ve bilinçsizcede kullanmadığını düşünüyorum ben. Küçük CC'den direk daha büyük ve torklu motora geçip elindeki gücüde bilinçsizce kullanan arkadaşlarımız var. Dua ediyorum olumsuz bir tecrübe edinmeden bu CC farkından oluşan ivmelenme tecrübesini atlatsınlar diye.

Neyse konuda da ivme kaybetmeyelim.
    Arkadaşlar sormak istediğim birşey var. Benim aletin gaz kolunu daha okşarkan kafa hemen baş kaldırıyor, normalmidir. Sizde de oluyormu ?

Mesajı aldım başkan,hayır duaalarını eksik etme sen...
    YAMAHA XV 950

VICE PRESIDENT
    Achille - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bende gazı ufaktan okşamak değilde biraz abanırsam altımdan kaçıcak gibi oluyor, beni geriye doğru atıp kıçını sağa sola savurmaya başlıyor. Biran önce yere tutunup kaçmak için zemini tırmalıyor ama nafile. Basmayı bırakırsam ufaktan toparlanır gibi oluyor ama eğer zemin biraz ıslaksa, iş işten geçmiş olabiliyor…. Acaba lastikleri değiştirsem faydası olurmu yoksa yüksek torktan dolayımı? Fikri olan????
    Alper ŞİLE
    Harley Davidson / Electra Glide Rushmore

Don't Dream Your Ride, Ride Your Dreams....

ERKANBDD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Anlaşıldı... Benim bu kış ya VN900 Custom ya 950 Midnightstar yada Nightrod Special alma vaktim gelmiş! Hep böle anketlerde hedef biz olmasakta karambole gidiyoz...