Toplam 2 sonuçtan 1 ile 2 arasındakiler gösteriliyor.
    MODERATOR
    Custommotoriders - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Aktivasyon E-Maili Alamayanlar

CMR Forumlarına yeni kayıt olan üyeler , öncelikle üye kayıtlarını eksiksiz yapmış olmaları gerekmektedir.

Sonrasında CMR yönetimi olarak uygun görüldüklerinde kendilerine aktivasyon emailli gönderilir.

Hesaplarını email yolu ile aktif hala getirmeleri gerekiyor.
    Bu işlem için üye kayıt işleminde vermiş olduğunuz mail adresine yollanan aktivasyon linkine tıklamanız yeterli olacaktır.
    Aktivasyon kodları bazen spam mail - junk mail klasörüne düşebiliyor. Ya da web sunucunuz tarafından spam olarak algılanabiliyor. Bundan dolayı aktivasyon mailinizi göremiyorsanız junk mail kutunuzu ya da spam uyarılı maillerinizi de kontrol etmeniz gerekmektedir.

Herhangi bir nedenden dolayı mail adresine aktivasyon mesajı ulaşmayan üyeler bu foruma yeni bir konu açarak sorunlarını bize iletsinler. Site yönetimi tarafından üyelikleri aktif hale getirilecektir.

Bazı Yeni Üyeler Aktif Olmadıklarını Bilmiyorlar Mesaj Yazamayınca Tekrar Üye Oluyorlar... Mesaj Yazmak İçin Aktif Olmalısınız Bunun İçinde Buraya Bir Konu Açmanız Yeterlidir...

Konunuzda "Aktive Kodum Gelmedi" Yazmanız Yeterli olacaktır. Açmış olduğunuz başlık silindiyse hesabınız aktif hale getirilmiş demektir.

Saygılarımla...

selamlar sitede hiçbirşeye giremiyorum göremiyorum ve ekleyemiyorum saygılarımla
    Virago 535
    B Rh -